Shopping

NOWOŚCI • PROMOCJE • WYSYŁKI

 

Serdecznie zapraszamy do sklepu online zszafydzieciakow.pl w którym odnajdziecie ubrania i dodatki dla małych i dużych Dzieci. W naszej ofercie mamy dla Was ubrania secondhand i outlet oraz dodatki (opaski, skarpetki, gumki do włosów, bransoletki).

W naszym sklepie proponujemy Wam stały, ustalony rytm publikacji nowości oraz cotygodniową, niedzielną promocję na wszystkie lub wybrane artykuły.

Plan publikacji nowości i promocji w sklepie online:

  • nowości (poniedziałek, środa, piątek)

Nowości w sklepie publikujemy trzy razy w tygodniu o godzinie 9 rano. Przegląd nowości, które zamieścimy w sklepie udostępniamy dzień wcześniej na naszej grupie na Facebooku.

  • promocje (niedziela – promocja na wszystkie lub wybrane artykuły)

Niedziela to u nas dzień promocji obejmującej obniżkę na wszystko lub na wybraną kategorię artykułów. Kod rabatowy (do wpisania w koszyku) aktywny w niedzielę to WEEKEND. Informację o promocjach zamieszczamy na naszych profilach na Instagramie i Facebooku.

Wysyłka:

  • koszt wysyłki kurierem DPD to 12,00 zł
  • DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM zamówień od 50 zł

Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Po nadaniu paczki, na adres email podany przy składaniu zamówienia, wysyłamy Wam numer przesyłki umożliwiający jej śledzenie. Na ten sam adres wysyłamy Wam elektroniczną fakturę VAT stanowiącą potwierdzenie zakupu. Nie wysyłamy faktur w formie papierowej.

Staramy się aby paczki docierały do Was jak najszybciej. Zazwyczaj Wasze paczki są doręczane już dzień po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Wszystkie zamówienia powyżej 50 zł wysyłamy do Was gratis kurierem DPD. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć opcję dostawy o paczkomaty Inpost oraz wprowadzić wysyłkę międzynarodową. Wszystkie informacje odnajdziecie na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Facebook, Instagram

Zachęcamy Was do obserwowania naszych profili oraz serdecznie zapraszamy do naszej grupy na Facebooku. W naszej grupie odnajdziecie zapowiedzi nowości, które publikujemy w sklepie oraz informację o promocjach. Ponadto, wszyscy Członkowie naszej grupy mogą dowolną ilość razy korzystać z 10% kodu rabatowego na wszystko. Kod jest aktywny od poniedziałku do soboty.

A już w poniedziałek, 27 kwietnia serdecznie zapraszamy po kolejne nowości w naszym sklepie online.

Pamiętajcie, że w ofercie posiadamy pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie.

Zapraszamy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *