Shopping

OVS Baby – włoska marka w zszafydzieciakow.pl

 

Już od 11 czerwca w ofercie sklepu zszafydzieciakow.pl odnajdziecie piękne buciki dla Maluszków włoskiej marki OVS:

sezon wiosenno-letni,

wybór modeli (sandałki, balerinki, sneakersy, tenisówki),

chłopiec i dziewczynka,

rozmiary od 16 do 20,

nowe, oryginalnie zapakowane w firmowe pudełeczka,

każda para w świetnej cenie 24,99 pln,

Spieszcie się, mamy wyłącznie pojedyncze egzemplarze w danym rozmiarze! 🙂

 

O marce

OVS jest wiodącą włoską marką odzieżową, z dominującym udziałem w męskiej, damskiej i dziecięcej modzie i dodatkach dzięki ponad tysiącom sklepów we Włoszech i 400 sklepom w ponad 35 krajach. OVS jest niekwestionowanym liderem w sektorze odzieży dziecięcej we Włoszech. OVS oferuje ubrania i dodatki z wysokiej jakości i starannie dobranych tkanin oferując swobodę ubierania się we włoskim stylu. OVS prezentuje szeroką gamę modnych kolekcji odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej, stworzonych przez zespół projektantów OVS we Włoszech, które regularnie współpracują z projektantami i utalentowanymi osobami z jednych z najbardziej znanych międzynarodowych szkół mody. W nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni, która wyróżnia się dzięki czystemu krojowi i ekologicznym materiałom, OVS zaoferuje klientom swobodę korzystania z wysokiej jakości włoskiej mody na co dzień w najlepszych możliwych cenach, jednocześnie pozostając społecznie odpowiedzialnym.

(na podst. atrium-targowek.pl/sklep/ovs-kids/)

ZAPRASZAMY

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *